loading

O firmie

Firma Hoffmann Auto Sp. z o.o. S. k. rozpoczęła współpracę z Opel Poland w 2008 roku. Z sukcesem uruchomiliśmy wówczas autoryzowany serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy samochodów osobowych i dostawczych marki Opel.

 

W lutym 2012 roku spółka otworzyła nowoczesny salon sprzedaży samochodów marki Opel i Chevrolet, dołączając do prestiżowego grona dealerów Opel Poland(marka Opel) i Chevrolet Poland (marka Chevrolet).

 

Spółka Hoffmann Auto należy do Grupy Vip Car – Hoffmann Auto. Firma Vip Car (www.vipcar.pl) jest obecna na opolskim rynku motoryzacyjnym od 20 lat. Zajmuje się sprzedażą i obsługą posprzedażną samochodów Renault, Nissan, Dacia i Isuzu. Vip Car całym swoim doświadczeniem, infrastrukturą i zapleczem kapitałowym wspiera siostrzaną spółkę Hoffmann Auto.

 

 

Naszą działalność prowadzimy w Opolu przy ul. Pużaka 6, gdzie znajdują się salony sprzedaży marek Renault, Dacia, Nissan, Isuzu oraz Opel i Chevrolet. W komfortowych warunkach można się zapoznać z ofertą ponad 50 modeli samochodów różnych producentów! Naszemu sercu najbliższe są marki Opel i Chevrolet...

 

Proponujemy Państwu pełny zakres usług związanych z zakupem i eksploatacją samochodu. Nowoczesne obiekty i przyjazny, świetnie wyszkolony personel pozwalają nam świadczyć usługi o najwyższej jakości. Dbamy o wysokie zadowolenie klientów oraz stałe podnoszenie jakości naszej pracy.

 

Życzymy Państwu szerokiej drogi i serdecznie zapraszamy do korzystania z usług firmy Hoffmann Auto.Salon sprzedaży

Stacja kontroli pojazdów
  

Serwis mechaniczny

Serwis blacharsko-lakierniczy
  

Serwis blacharsko-lakierniczy

Serwis blacharsko-lakierniczy
  

Serwis blacharsko-lakierniczy

Kawiarnia 
Do góry